Ezgi Mola’yı tek taşı ele verdi!

Bartu Küçükçağlayan ile Melikşah Altuntaş'ın Instagram'da yaptığı canlı yayına katılan Ezgi Mola'nın tek taşı ilk kez görüldü...

Takip Et:

Hakkında çıkan evlilik haberlerini her seferinde yalanlayan Ezgi Mola katıldığı canlı yayında tek taşının görülmesiyle kendi kendisini yalanlamış oldu. Geçtiğimiz aylarda evlilik teklifi alan Mola “Kimseye denk gelmedi ve görmediler. Evlilik tarihi şu anda net değil. Belli olduğunda herkesin haberi olur” diye konuştu.

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, 1.5 yıl önce aşk yaşamaya başladığı işletmeci Mustafa Aksakallı ile evlenmeye hazırlanıyor. Karantina döneminde ilişkilerini gözden geçiren çift, beraberliklerini nikah masasına taşımaya karar verdi. Düğün hazırlıklarına başlayan ikili, ünlü tatil beldesi Çeşme’de kır düğünü konseptiyle evlenecek. Düğün telaşına giren 37 yaşındaki ünlü oyuncu, Çeşme’deki mekanları araştırmaya başladı.

Evlilik için pandeminin hafiflemesini bekleyen ikili, tarih olarak da eylül ayını belirledi. Eylül ayının ilk haftasında nikah masasına oturmayı planlayan ikili, balayı için de mavi tura çıkacak.