Ezgi Mola’nın rol aldığı Masumlar Apartmanı dizisini bir izleyişi var sormayın!

Takip Et:
Masumlar Apartmanı, Eşkıya’ya reyting dersi verdi! Hekimoğlu düşüşte, Baraj çıkışta!
Masumlar Apartmanı, Eşkıya’ya reyting dersi verdi! Hekimoğlu düşüşte, Baraj çıkışta!

Magazinn /Ayrıntı – Ezgi Mola, bütün 8 yıldır ekranda yoktu. Sinemada rol alsa da Alice Müzikali ile tiyatro sahnelerine çıksa da dizilerde yer almıyordu oyuncu. Uzun ve yorucu çalışma saatleri ve şartlar sebebiyle gelen dizi önerilerine de hep mesafeli duruyordu senelerdir.

Ancak Suçsuzlar Apartmanı dizisine mevzu olan öyküyü okuyup, oynaması önerilen Safiye’nin hikayesini bilince, gidişat değişti. Ezgi Mola, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı kitabındaki Çöp Apartmanı öyküsündeki yaşanmış reel vakaları okuduğunda ne kadar etkilendiğini sosyal medyadan takipçileriyle de paylaşmıştı.

Kendisini bu kadar etkileyen bu sansasyonel vakaların senaryosunu da eline alan oyuncunun, oynadığı Safiye karakterini içi paramparça olarak okuduğunu da yeniden takipçileri sosyal medyadaki paylaşımlarını bakmıştı.

Daha dizi başlamadan evvel Ezgi Mola, izleyenleri kalbinden yakalayacak bu öykünün çok sallayıcı olduğunu açıklamaktaydı.
Ünlü ünsüz pek çok şahıs sosyal medyada diziyle alakalı yorumlar yaparken, en noktaya değinen karakter Safiye’yi oynayan Ezgi Mola da oyunculuğuyla her hafta methiye dolu sözlerle anılıyor sosyal medyada.

Mola, kendisine gelen bu iletileri kibar şahsiyetiyle ağırbaşlı bir biçimde karşılarken, gündemi alt üst etmiş olmanın verdiği bir mutluluğu da yaşıyor.

Mola’nın dün akşam 4. kısmı ekrana gelen diziyi herkes gibi ekrandan izlerkenki halini ise sevgilisi Mustafa Aksakallı videoya sürükleyerek paylaştı evvel.