Ezgi Mola’nın iyilik hareketi!

Ezgi Mola, koronavirüs salgını sonrası ekonomik zorluklara dikkat çekerek nisan ayında 2 kiracısından kira almayacağını duyurdu...

Takip Et:

Koronavirüs salgını yüzünden milyonlarca kişinin ekonomik olarak etkileneceğini düşünen Ezgi Mola ise iyilik hareketi başlattı. Instagram hesabından bir video paylaşan ünlü oyuncu, “Geçtiğimiz günlerde keşke elimizden bir şey gelse de iyilik hareketi başlatsak demiştim… Kendimce şöyle bir şey düşündüm, iki tane kiracım var, ikisine de ‘Nisan ayında kira istemiyorum’ diyerek mesaj yolladım. Belki imkanı olan insanlar kiracılarını bu şekilde rahatlatabilir. Yardımcı olmamız gerekiyor dediğim insanlar küçük esnaflar zaten büyük iş adamları değil. Sizden de böyle adımlar bekliyorum” dedi.

Ezgi Mola, geçtiğimiz günlerde bir paylaşır yaparak “Önümüzdeki iki ay boyunca kira ödeyen, maaş ödeyen insanlar ne yapacak? Bir iyilik hareketi başlatsak mesela, kiraların en azından 2 ay makul rakamda ödenmesi, hali vakti yerinde mülk sahiplerinin belki kira almaması olabilir” ifadelerini kullanmıştı.