Ezgi Mola’nın ilişkisinde mutlu son!

Oyuncu Ezgi Mola ve 1 yıldır bilikte olduğu işletmeci sevgilisi Mustafa Aksakallı'nın evlenmeye karar verdiği öne sürüldü...

Takip Et:

Şu sıralar geçtiğimiz yıldan bu yana sahnelerde olan ‘Alice Müzikali’nde Serenay Sarıkaya, Enis Arıkan ve İbrahim Selim gibi oyuncularla birlikte yer alan Ezgi Mola, 1 yıl önce gönlünü işletmeci Mustafa Aksallı’ya kaptırmıştı. Uzun süredir hayatında kimse olmayan Ezgi Mola ve sevgilisi Aksallı, bir süre ilişkilerini basından uzak yaşamaya çalışmıştı. İlişkinin magazin gündemine gelmesiyle birlikte ikili, basının karşısına el ele çıkmaya başlamıştı. Mustafa Aksakallı sevgilisi Ezgi Mola ile olan fotoğrafını sosyal medya hesabından ünlü oyuncunun Alice Müzikali’ndeki rolüne atıfta bulunarak ‘Kraliçe’m’ diyerek paylaşmıştı.

2020’DE NİKAH MASASINA OTURACAKLAR

Ünlü çift, yaz aylarında Çeşme’de bulunan bir mekana ortak olmuş ve Mola, işletmeciliğe de adım atmıştı. Ezgi Mola’nın arkadaşı Hazal Filiz Küçükköse ise Çeşme’de Mustafa Aksakallı’nın ortağı olan Alp Güler ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Yaz boyu birlikte Çeşme’de olan ikili, İstanbul’a döndü. Alice Müzikali’nin başlamasıyla işletmeciliği Çeşme’de bırakıp yeniden oyunculuk sezonunu açan Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı’nın artık ilişkilerini resmiyete taşıyıp, 2020’de evlenmeye karar verdiği öğrenildi. Taraflar evlilik iddiasına henüz yanıt vermedi.

Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı, daha önce görüntülendikleri yerlerde magazin muhabirlerinin yönelttiği evlilik sorularına net cevaplar vermemişti. 36 yaşındaki ünlü oyuncunun hayranları sosyal medyadan Mola’ya evlilik baskısı yapıyordu. Hatta bir kere beyaz elbise giyen Ezgi Mola’nın hayranları heyecanlanmış ve ‘evleniyor musunuz?’ yorumlarında bulunmuştu.