Ezgi Mola’nın başına gelen talihsiz olay!

Tarkan konserine giden Ezgi Mola, eve alnını yakarak döndü...

Takip Et:

‘Alice Müzikali’nde Kraliçe rolüyle sevenlerinin karşısına çıkan Ezgi Mola, geçtiğimiz sezondan bu yana tiyatro sahnesinde yer almaya devam ediyor. Yeni sezonda dizi yapmayacağı öğrenilen ünlü oyuncu, aynı zamanda bir de kozmetik firmasının reklam yüzü olarak boy gösteriyor.

KONFETİYİ ALNINA YAPIŞTIRINCA OLANLAR OLDU

Sosyal medyayı aktif kullanan ve esprili paylaşımları ile takipçilerini güldüren Ezgi Mola, yakın arkadaşı ve meslektaşı Enis Arıkan’la yaptığım paylaşımlarla ise dikkatleri üzerine çekiyor. Mola, son paylaşımı ile ise hayranlarını üzdü. Türk popunun yıldız ismi Tarkan’ı Harbiye Açıkhava sahnesinde izlemeye giden ünlü oyuncunun alnı yandı. Megastar’ı en önde izleyen Ezgi Mola, yüzüne çarpan konfetiyi ıslatıp alnına yapıştırdı. Konfetiyi alnına yapıştırdıktan sonra oynamaya devam eden Mola’nın alnı yandı. Oyuncu, alnının nasıl yandığını sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla anlattı.

Demet Akalın’ın Tarkan, Pınar Tevetoğlu ve Ezgi Mola ile kuliste çekildiği pozu paylaşması sonrası il önce Mola’nın alnındaki kırmızılığın boya olduğu düşünüldü. Ünlü oyuncu, kendisine DM yoluyla gelen mesajlar sonrası bir açıklama yayınlayınca gerçek ortaya çıkmış oldu.

‘Tarkan Zamanı’ adı altında düzenlenen Tarkan konserlerinin dördüncüsü bugün Harbiye Açıkhava sahnesinde olacak. 6 günden oluşan ve biletleri satışa çıktığı saat içerisinde tükenen konserlerde tarkan her gün yaklaşık 7 bin kişinin karşısına çıkıyor. Megastar, dansları ve eski-yeni şarkılarıyla hayranlarına unutulmaz geceler yaşatıyor. Ünlü sanatçı Harbiye konserlerinden sonra Avrupa turnesine çıkacak.