Magazin

Ezgi Mola’dan ‘Hamilelik’ açıklaması!

Ezgi Mola, hamile olduğu iddialarına adeta ateş püskürdü! Yaklaşık 1,5 yıldır Mustafa Aksakallı ile birlikte olan oyuncu, geçtiğimiz aylarda evlilik teklifi almıştı.

TRT’nin iddialı dizisi Masumlar Apartmanı’nda canlandırdığı Safiye karakteri ile gündemde olan Ezgi Mola’nın hamile olduğu ve kısa süre sonra sevgilisi Mustafa Aksakallı ile evleneceği haberlerine. İEzgi Mola’dan şu yanıt geldi:

“Şimdiye kadar bana sorulan hiçbir soruyu cevapsız bırakmamış biri olarak bu haberi çok terbiyesizce buldum. Keşke sorma nezaketinde bulunsaydınız, yine cevapsız bırakmazdım ki soran arkadaşlarıma cevap da verdim. Haberiniz yalandır. Daha önemli ve gerçek olduğundan emin olduğunuz haberleri gündeme getirmeniz dileğiyle, sevgiler.” 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu