Ezgi Mola yine Safiye’ye bağladı, bu kez kendi kendisini ifşa etti!

Takip Et:
Ezgi Mola yine Safiye’ye bağladı, bu kez kendi kendisini ifşa etti!
Ezgi Mola yine Safiye’ye bağladı, bu kez kendi kendisini ifşa etti!

Magazinn /Ayrıntı- Ünlü Oyuncu Ezgi Mola, Safiye karakterini oynadığı Masumlar Apartmanı dizisinden sonra her paklik yaptığında vakayı Safiye’ye bağlıyor! Gerçeğinde yalnızca Ezgi Mola değil, diziyi izleyen birçok şahıs, ünlü adlar da dahil, her paklik yaptıklarında artık uslarına Safiye’yi getirmeye başladılar.

Sanki sosyal medyada bir akım haline gelen, azıcık mizahlı azıcık tenkidi, azıcık da cümbüşlü paylaşımlarla titizlik vakasını mübalağa etenlere bundan sonra muhtemelen “Yeniden Safiye’ye bağladı” yorumu sıkça yapılacak.
Ezgi Mola’nın sevgilisi Mustafa Aksakallı ya da dostları, Mola’yı ne zaman paklik yaparken baksa resim veya video sürükleyip yayınlıyor ve Safiye’ye yollama yapıyorlar.

Bu mizahlı söylemlere ve paylaşımlara Ezgi Mola da katılıyor. Bu kere oyuncu, evde paklik yaparken kendisini sürükleyip kendi kendisine Safiye yakıştırması yaptı.

Dizide Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu ile başrolü paylaşan Ezgi Mola, Safiye karakterinin travmatik paklik vaziyetinde olmasa da titiz bir insan olarak öğreniliyor.

Yaptığı sosyal medya paylaşımlarında da takipçileri Mola’nın paklik mevzusuna ne kadar ehemmiyet verdiğini öğreniyor.