Ezgi Mola ve Merve Dizdar öyle gerçekçi oynuyor ki, Masumlar Apartmanı dizikolik yaptı!

Takip Et:
Masumlar Apartmanı sadece reytingleri değil sosyal medyayı da ele geçirdi
Masumlar Apartmanı sadece reytingleri değil sosyal medyayı da ele geçirdi

Magazinn / Ayrıntı – TRT1’in bağımlılık yapan dizisi Masumlar Apartmanı için heyecanlı övgüler! 29 Eylül Salı akşamı Masumlar Apartmanı dizisinin üçüncü kısmı yayınlandı. İzleyiciler yeniden ekrana kitlendi. Soluksuz izlenen bir kısım oldu. Merve Dizdar, Gülben karakteri ile yeniden bir gönül yarasıydı… Ezgi Mola, Safiye ile yeniden takıntılarının kurbanıydı… Birkan Sokullu Han olarak sevgiyi öne çıkartırken, Farah Zeynep Abdullah İnci karakteriyle gönülleri fetih etti.

Masumlar Apartmanı dizisi o kadar çok hoşlanıldı ve karakterler de o kadar çok izleyici tarafından manevileştirildi ki, dışarıdan toz pembe görünen yaşamların iç suratının ne kadar derin ve acı olabileceği de gözler önüne serildi.

Safiye’ye çok kızan izleyiciler onun acılı yaşam öyküsünden ayrıntılar bildikçe hem üzülüyor hem de empati yapmaya çalışıyor… 8 sene sonra dizilere dönüş yapan Ezgi Mola’nın performansı ile her kısım izleyenleri daha da çok etkiliyor.

Eş bir gidişat Merve Dizdar için de geçerli.
İşte o iletilerden kimileri:

-“Adı gibi her şeyiyle çok suçsuz bi dizi. Bayıldım. Bize bunlar gerekli. Asıllar gerekli. Suçsuziyet gerekli. Yorulduk artık kesintisiz birilerinin intikam nefret kin dolu dekolte dolu dizilerini izlemekten. Tek sözcükle çok iyi bi dizi. Allahın izniyle bozulmadan böyle senelerce devam eden bi dizi olur. Muhteşem.”

-“Dizi izlemeyen ben artık dizikolik oldum; bu dizi ve kırmızı oda sayesinde.”

– “Ezgi Mola!..
Çakma dolgulu mimiksiz oyunculara bin basar, tebrik ederim.”

-“Bu dizi nasıl böyle bir bağımlılık yapıyor kavramadım.. Mevzusu, oyuncular.. 10 numara 5 yıldız. Son 5 yıldır izlediğim en nitelikli dizi!”

-“Tek kelime ile, muhteşem sandığımız yaşamların bakmadığımız hakikatlerini izliyoruz.”

Suçsuzlar Apartmanı 3. kısmı videodan seyredebilirsiniz:

.