EZGİ MOLA SÖZLEŞMEYE ‘O MADDEYİ’ EKLETTİ!

0

Ezgi, sözleşmeye gelinlik maddesi ekletiyor

Hürriyet'ten Zelal Özalp'in haberine göre Şebnem Burcuoğlu’nun aynı adlı kitabından uyarlanan, Kıvanç Baruönü’nün yönettiği “Kocan Kadar Konuş” filmi, 20 Mart’ta seyirciyle buluşuyor. Ailesinin artık evlenmesini istediği Efsun’un maceralarını konu alan, Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın başrolü paylaştığı film için önceki gün Çırağan Sarayı’nda basın toplantısı yapıldı.

Toplantıya başrol oyuncularının esprileri damga vurdu. Konuşmasına “Dönüp arkama baktığımda ‘İyi ki bu filmde oynamışım, iyi ki Efsun ben olmuşum’ diyeceğim bir film olacak bu, inanıyorum” sözleriyle başlayan Ezgi Mola, filmde gelinlik giydiğinden bahsetti. Murat Yıldırım o sırada kahkaha atarak lafa girdi: “Her projesinde gelinlik giyen Ezgi Mola! Artık sözleşmeye ekletiyor gelinliği!” Mola, şöyle devam etti: “Patron Mutlu Son İstiyor’da 3 tane giydim hem de. Derin sözleşme vardı!”

EVLİLİK HİÇBİR ŞEYİ ÖLDÜRMEZ

Ezgi Mola, filmdeki gibi evlenmesi yönünde bir baskı görüp görmediği sorusuna “Bana kimse evlen demiyor. Arada bir ‘Evlenmeyi düşünüyor musun?’ diye soruyorlar ama baskı yapan yok” diye yanıt verdi. Burçin Terzioğlu’yla evliliğini geçtiğimiz aylarda noktalayan Murat Yıldırım ise bu konuda sessiz kalmayı tercih etti.

Yıldırım’a, Emre Altuğ’un “Evlilik starlığı bitiriyor” açıklaması hakkında ne düşündüğü soruldu.

Oyuncunun yanıtı “Evlilik gibi bir kurum, hiçbir şeyi asla öldürmez. Evlilik farklıdır. İnsan ideolojide öyledir, bu yüzden yadırgayamayız” oldu.