Ezgi Eyüboğlu’ndan şaşırtan hamle!

Geçtiğimiz hafta 3 yıllık evliliklerini bitiren Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım çiftinden Eyüboğlu, sürpriz bir hamle yaparak eski eşi Kaan Yıldırım'ı sosyal medya üzerinden takip etmeye başladı...

Takip Et:

Oyuncu çift Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım 2016 yılında dünyaevine girmişti. Önceki hafta sürpriz bir karar vererek boşandıklarını açıklayan ünlü çifttin neden ayrıldığı bilinmezken, ihanet iddiaları ortaya atılmıştı.

Anlaşmalı olarak boşanan ikili, ihanet iddiaları hakkında ortak bir açıklama yayınlamıştı. “26 Haziran 2019 tarihinden itibaren sonlanan evliliğimizle ilgili basında çıkan haberleri üzülerek takip ediyoruz. Sosyal medyada ve basında evliliğimizin sonlanmasının ardından çıkan haberler tamamen asılsızdır. Daha önce söylediğimiz gibi bundan sonra da ilişkimiz dostane olarak devam edecektir. Sizlerin de özel hayatımıza göstereceğiniz anlayış ve saygı için teşekkür ederiz” ifadelerini kullanan ünlü çiftten Ezgi Eyüboğlu, eski eşi Kaan Yıldırım’ı sosyal medyadan takibe alarak kafaları karıştırdı. İkilinin barıştıkları konuşulmaya başladı.