Ezel’deki Eyşan’ı unutun artık! Sadakatsiz’de Cansu Dere’nin oynadığı Asya’yı öyle kolay unutamayacaksınız!

Takip Et:
Ezel’deki Eyşan’ı unutun artık! Sadakatsiz’de Cansu Dere’nin oynadığı Asya’yı öyle kolay unutamayacaksınız!
Ezel’deki Eyşan’ı unutun artık! Sadakatsiz’de Cansu Dere’nin oynadığı Asya’yı öyle kolay unutamayacaksınız!

Magazinn /Ayrıntı – 2009-2011 seneleri arasında yayınlanan Ezel dizisi, ekranın hala anılardan çıkmayan ve hem karakterleri, hem öyküsü hem de senaryosu ile hala konuşulan bir proje olmaya devam ediyor. Cansu Irmak’nin Eyşan karakteri ile yer aldığı dizide Kenan İmirzalıoğlu, Yiğit Özşener, Bade İşçil, Tuncel Kurtiz, Barış Falay da başroller arasındaydı.

Cansu Irmak, o dizide Eyşan karakteri ile unutulmayan bir rolde yer alıyordu. Hala oyuncunun sosyal medya hesabında kendisine Eyşan diye hitap eden birçok şahıs var.
Cansu Irmak, bu rolden sonra değişik birçok karakterle ekranlara geldi ama Eyşan’ı unutmak öyle basit olmayacak ama yeni dizisi Sadakatsiz’deki Asya bu duvarı devirecek gibi duruyor!

Irmak, Ezel dizisinden sonra Muhteşem Asır, Behzat Ç., Anne, Ferhat Ile Şirin dizilerinin yanı sıra dijital platformda yayınlanan Kişilik dizisiyle de gündeme geldi.
Cansu Irmak, o dizide de izleyenlerini yeniden etkileyen bir karakterle ekranlardaydı. Fakat görünen o ki Vefasız, bir anlamda Eyşan’ı unutturmaya aday bir dizi olacak Cansu Irmak için.

Şayet temenniler boşa çıkmaz ve dizi uzun ömürlü olursa, Vefasız dizisinde oynayacağı Asya Arslan adlı karakterin hayli sıradışı bir karakter olduğunu da bakacağız.
7 Ekim Çarşamba akşamı 1. kısmı yayınlanacak olan dizi, BBC’nin orjinal dizisi Doctor Foster adapte etmesi.

Medyapım ve Mednova’nın yapımcılığını üstlendiği ve Yasak Elma’dan sonra bu defa Vefasız’e gelen Neslihan Yeşilyurt’un rejisörlüğünü yaptığı dizi, ekranın iddialı yapımları arasında. Dünyada da çok noktaya değinen bir dizi oldu orjinali ve özellikle başroldeki bayan oyuncunun performansı ve karakteriyle herkesin konuştuğu bir yapım.

Başka Bir Deyişle Cansu Irmak’nin yerli adapte etmede canlandıracağı Asya’nın orjinal versiyonundaki Gemma Foster karakteri, tutumları ve davranışlarıyla büyük dikkat çekti.
En azından oynadığı karakterin enteresan bir şahsiyet olduğu ortaya çıktı.

Tabii izleyip bakacağız. Bu kadar çok dizinin yayınlandığı bir süreçte Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan Vefasız dizisinin nereye yerleşeceği de merak mevzusu.

Vefasız’in mevzusu kısaca şöyle;

Asya Cansu Irmak, galibiyetli bir hekimdir. Kocası Volkan Caner Cindoruk, harika bir eş ve oğulları Ali’ye Alp Akar çok iyi bir babadır. Üç şahsiyet çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir yaşam yaşamışlardır.
Azıcıkçık farklı bir şeyler yapıyoruz. Çok da başlamadan konuşmak istemiyorum. Ehemmiyetli şeyleri açıklamamak ismiyle, bakalım nasıl olacak. Aslında yaşamın içinde olan bir öykü. Kadın karakterimiz de gözlediğimizin dışında davranıyor olabilir. Güçlü eforsuz bir şey diyemeyiz ama alıştığımızın bir şeyler sergileyecek diyebiliriz. ”

.