Müzik

Eypio’dan yeni single: Vur Vur!

3 yıl  önce çıkardığı Günah Benim isimli şarkıyla uzun bir süre gündemde kalan ve tüm listeleri alt üst eden Eypio lakaplı Abdürrahim Akça’nın yeni şarkısı “Vur Vur” bugün yayınlandı. Daha önce Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur’a film müziği yapan Eypio, geçtiğimiz aylarda ise Kafalar Karışık isimli sinema filmine özel müzik yapmıştı.

Sosyal medya hesabında daha önce yeni şarkı çıkaracağını duyuran Eypio, bugün itibariyle tüm dijital platformlarda yeni şarkısını yayınladı.

Eypio’nun Vur Vur şarkısına bir de video klip çekildi. Tunçtop’un yönetmenliğini üstlendiği klipte, bir çok figüran yer aldı. Şuana Dek 100 bin kişi tarafından izlenen şarkının düzenlemesini Saki Çimen ve Uğur ateş üstlendi. Vur Vur şarkısının sözleri ise Eypio’ya ait.

Müzik severler tarafından büyük ilgi gören şarkı, ilerleyen günlerde Eypio’nun daha önce yayınladığı şarkılar gibi ilgi görecek mi merak konusu.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu