Müzik

Eypio ‘Çek Çek’i müzikseverlerle buluşturdu!

2015 yılında Burak King ile birlikte yaptığı Günah Benim şarkısı ile geniş kitlelere duyuran Eypio, dijital platformlarda 180 milyon izlenme oranını geçmişti. 2016 tarihinde Burak King ile birlikte Ay Bizim Yıldız Bizim adlı milli takım parçasının yayınlayan Eypio, aynı yıl Günah Benim isimli albümü çıkarmıştı. 2018 yılında Mustafa Sandal ile Reset şarkısında düet yapan ünlü rapçi hem pop hem dünyasında tam not almıştı.

Ünlü rapçi, pandemi sonrası hareketlenmeye başlayan müzik dünyasında yeni şarkı yapan isimlerden biri oldu. Eypio Ağustos ayında çıkacak olan albümün ilk parçası yeni şarkısı Çek Çek’i hayranları ile buluşturdu. Karantina sürecinde evden dışarı hiç çıkmadığını dile getiren ünlü rapçi, “Aile üyeleri evde ekmek yaparken ben şarkı besteleyip, üretim yaptım” şeklinde konuştu.

KORONAVİRÜS SONRASI SEKTÖR TOPARLANIYOR!

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve binlerce insanın ölümüne sebep olan koronavirüs, her ne kadar tamamen ortadan kaldırılamasa da etkisi azaldı. Salgın sebebiyle eve kapanan dünyada birçok sektör etkilendi. Müzik sektörü de onlardan biri oldu. Şarkıcılar, müzisyenler evlerine kapanırken tüm etkinlikler de iptal edildi. Yeni şarkı çıkarmaya hazırlanan birçok isim süreç içerisinde risk almak istemeyerek müzik çalışmalarını pandemi sonrasına bıraktı. Zira bir dönem sanatçılar stüdyoya bile gidemedi. Müzik susmaz düşüncesiyle çalışmalarına devam eden şarkıcılar ise yeni döneme hemen ayak uydurdu ve video kliplerine kadar çalışma ortamlarını eve taşıdı. Birçok isim klibini evinden çekerek farklı görüntülere imza atmış oldu.

Koronavirüs vaka sayısının azaldığı ve normalleşme sürecinin başladığı şu günlerde müzik sektörü de hareketlenmeye başladı. Hemen hemen her gün bir isim yeni şarkısının müzikseverlerin beğenisine sunmaya başladı. Konser takvimlerini açıklayıp sahneye çıkmaya başlayan şarkıcılar, hem şarkıları ile hem de sahne performanslarıyla hayranları ile buluşmaya başladı. Bazı şarkıcılar ise şarkı çalışmalarına yeni start verdi. Tüm bu gelişmelerin gölgesinde son dönemde en dikkat çeken şarkı Norm Ender’in Konu Kilit’i oldu. Geçtiğimiz yıla Mekanın Sahibi ile damgasını vuran ünlü rapçi yeni şarkısı ile beklediğini bulamadı. Norm Ender’in Konu Kilit’i YouTube’ta beğeniden çok beğenmeme sayısı ile dikkat çekti. Bu durum sosyal medyada alay konusu oldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu