Medya

Ey senarist! Bir Zamanlar Çukurova’da kimse bu ayrılığa hazır değil!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – atv ekranında 3. sezonu çok zaferli biçimde devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ayrılık çanları çalmaya başladı. Evvelki hafta dizinin 71. kısmında Hünkar Yaman karakterini canlandıran Vahide Perçin’in ufalayacağı ortaya çıkmıştı.

Son günlerde bu mevzu sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Dizinin reytingleri 10’lu sayılara gelebiliyor ise bunda Vahide Perçin’in çok iyi performansının da büyük bir tesiri var.
sezon öyle tesirli başladı ki, izleyiciler her perşembe akşamını iple sürüklemeye başladı.

Ancak Hünkar Yaman karakterinin dağılmasına izleyiciler hiç hazır değil. Sosyal medya yorumlarına net bir biçimde yansıyan sevgi şovu ve bu ayrılığın hiç iyi olmayacağı iletileri noktaya değiniyor. Dizinin senaryocularına seslenen izleyiciler, “Biz bu ayrılığa hazır değiliz” biçiminde iletiler veriyor.

Bir Zamanlar Çukurova’da Vahide Perçin diye bir asıllık var.
Sosyal medyada Hünkar Yaman karakteri üzerine de hoş ve etkileyici yorumlar var.

İşte sosyal medyaya yansıyan ve Vahide Perçin’in ayrılığının yeisini de yansıtan o paylaşımlardan kimileri:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu