Medya

Evrim Alasya, Kırmızı Oda dizisinden ayrılıyor mu? Başka bir dizide ismi geçiyor

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde bir karakter var ki 6 kısımdır izleyici onun öyküsünü korku ve gözyaşları içinde izliyor. Vakaların, yaşananların hakikat olması, izleyenlerin duygularını da ikiye katlıyor.

Çocukluğundan başlayarak herkesi hayrete düşüren acı bir yaşamı olan Meliha’nın çilesi devam ederken, kızını yangında kaybetmesinin yaşadığı acıları katladığı da bilinmişti.
Şimdi herkes 7. kısmı bekliyor. Meliha o tekneden sıçrayıp boğazın sularına karışıp can verecek mi, yoksa Melek’e kavuşup, kalan yaşamını bir nebze olsun evladına kavuşmanın mutluluğuyla mı yaşayacak?

Bu sualin cevabını muhtemelen gelecek haftaki kısımda alacağız ama zati Evrim Alasya’nın misafir oyuncu olduğu baştan öğreniliyordu. Meliha karakterinin öyküsü bitince de bölecekti ama bu kadar acele olması beklenmiyordu. Alasya’nın adının bir başka diziyle anılması, kısa vakit içinde Kırmızı Oda’dan böleceğinin de bir göstergesi oldu.

1441 Productions imzalı Şahmeran dizisinin bir müddettir hazırlıkları sürüyor.
Ancak yaşanan son gelişmeler sonucunda Çakır’ın adının geçmediği bir kadro ortaya çıktı. Evrim Alasya, Demet Akbağ, Yusuf Çim ve Bekir Aksoy’un kadrosunda yer aldığı dizi ile alakalı kulis bilgileri afallattı.

Alasya’nın Kırmızı Oda’daki rolü biter bitmez Şahmeran dizisinde başrolde yer alacağı ifade edilmekte. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın sosyal medya hesabından verdiği bilgiye göre Erkan Birgören’in senaryosunu yazdığı dizinin rejisörlüğünü de Gökçen Akılda yapacak.

Şahmeran dizisinin çekileceği mekanın İstanbullu Gelin dizisinin Beykoz’daki tanınmış konağı olacağı da gelen bilgiler arasında.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu