EVLİLİK KIVANÇ TATLITUĞ’A YARADI

Takip Et:

Takvim'den Halil Çilingir'in haberine göre Şubat ayında 2 yıldır birlikte olduğu Başak Dizer'le Paris'te nikah masasına oturan Kıvanç Tatlıtuğ, evlendikten sonra kilo alan erkekler kervanına katıldı. Geçen hafta eşi Başak Dizer'le birlikte Çeşme tatiline çıkan yakışıklı oyuncu, önceki gün sürat teknesiyle Bodrum'dan Bozburun'a geçerken objektiflere yansıdı. Dizer'in işleri dolayısıyla eşlik edemediği Tatlıtuğ'un yanında Tanem Sivar ile eşi de vardı. Keyfi yerinde olan ünlü oyuncunun kilo aldığı gözlerden kaçmadı.

ADRESİ YUNAN ADALARI

Önceki yıllarda Ege ve Akdeniz sahillerinde fit vücuduyla boy gösteren ünlü oyuncunun göbeğinin çıktığını görenler "Kıvanç'ın eski halinden eser yok şimdi" esprileri yaptı.

Tatlıtuğ'un bu hali akıllara evlendikten sonra 1.5 ayda 5 kilo alan Tarkan'ı getirdi. Sürat teknesinde dümene geçen oyuncu, kaptanlık marifetlerini de gösterdi. Tatlıtuğ'un yönetimindeki sürat motorunun rotası ilk olarak Yunan Adaları olurken ikinci adresleri Bodrum oldu. Tatlıtuğ ve beraberindekiler gün boyunca denizin ve güneşin tadını çıkardı.