Magazin

EVLİLİĞE HAZIRLANAN IŞIN KARACA’YA BİR ‘AT’ DAHA!..

Boşandıktan sonra Tuğrul Odabaş ile aşk yaşamaya başlayan Işın Karaca, sevgilisi sayesinde at tutkunu olup çıktı.

 

Odabaş, birkaç ay içerisinde evleneceği Karaca'ya düğün hediyesi olarak geçtiğimiz ay 'Vakıfhan' isimli bir at hediye etti. Bununla da yetinmeyen bonkör damat, ünlü şarkıcıya geçtiğimiz günlerde bu kez 'Efes Ateşi' isimli bir at armağan etti.

 

At sahibi belgesi de alan Işın Karaca, bundan sonra padok da bulunabilecek. Çiftliklerinde bulunan 2 ata yenisini eklemek isteyen Tuğrul Odabaş, üçüncü bir at almak için önümüzdeki hafta İngiltere'ye gidecek. Bunun için kesenin ağzını sonuna kadar açmaya hazır olan Odabaş, Karaca'nın istediği bir atı satın alacak.

 

BİZZAT KENDİSİ İLGİLENİYOR!..

 

Bu arada Türkiye Jokey Kulübü'nün resmi sitesinde üzerine 2 at kayıtlı olan Işın Karaca, antrenörlük belgesi almak için de kolları sıvamış.

 

Belgeyi almak için yakın tarihte sınava girecek olan ünlü sanatçı, bu sayede sahibi olduğu atların antrenörlüğünü de kendisi yapacak. Işın Karaca, atların bakımıyla da bizzat kendisi ilgilenerek binicilik tutkunu ünlüler arasındaki yerini alacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu