Magazin

Evleneceksen Gel yarışmasının gelin adayı Naz Mila’dan sansürsüz kalça operasyonu

Katıldığı evlilik programıyla ismini duyuran, ardından sosyal medya üzerinden yaptığı yiğit paylaşımlarla noktaya değinen fenomen gelin adayı Naz Mila, YouTube’da kalça operasyonu olduğu anları sansürsüz paylaştı. Gelin adayının, bu paylaşımı sosyal medyadan tepki aldı.

İlk olarak ismini evlilik programı Evleneceksen Gel programı ile duyuran Azerbaycanlı Naz Mila, sosyal medya üzerinden yaptığı yiğit paylaşımlarının ardından YouTube’dan yayınladığı video ile isminden söz ettirdi.

Instagram’da 2 milyon takipçiyi aşan ve evvelki paylaşımlarında elbise noktasında daha dikkatli olan gelin adayı bu günlerde üryan pozlar vermeye başlamıştı.

Naz Mila bu defa da YouTube kanalında kalça estetiği olduğu anları sansürsüz paylaştı.
Cidden yazık, Oturduğum yerden ben utandım. Bari sansür filan koysaydın” gibi yorumlar yaptı.
Azerbaycanlı olan Naz Mila, adını ilk olarak izdivaç programıyla duyurmuştu.

Topal’ın sunduğu Evleneceksen gel adlı programın popüler gelin adayların biriydi. Programın sonlanmasının ardından sosyal medya hesaplarından sıkça yiğit paylaşımları ile isminden söz ettiren Naz Mila, bir dönem Ali Ağaoğlu’nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu ile beraber görüntülenmişti.

Sinema sektörüne de el atan gelin adayı, fobi filmiyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.1992 senesinde dünyaya gelen Naz Mila’nın daha önceki evliliğinden Milana adında bir kızı var.
Kısım HD | Naz'ın, Bakü'den Gelen Yakışıklı Talibi Ali'ye Afallatan Yanıtı!” width=”500″ height=”281″ src=”https://www.youtube.com/embed/JqecE3Y6q0U?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu