‘Evim’in çekimleri başlıyor!

Önceki gün bir AVM'de alışveriş yaparken objektiflere takıldı. Gazetecileri görünce alışverişini yarıda kesen ünlü oyuncu, yeni dizisinin çekimlerine yakın zamanda başlayacaklarını söyledi...

Takip Et:

Geçtiğimiz sezon yer aldığı Erkenci Kuş dizisi ile ününe ün katan Demet Özdemir, önceki akşam İstinye’de bulunan bir alışveriş merkezindeydi. AVM’de bir süre alışveriş yapan ünlü oyuncu, mağazada kıyafetlere bakarken gazetecilerin kapıda kendisini beklediğini görünce dışarı çıkan Demet Özdemir, alışverişinin uzun süreceği için muhabirleri bekletmek istemedi. Baştan ayağı siyah giyinen ve makyajsız halleriyle dikkat çeken Demet Özdemir, sempatik tavırlarıyla sorulara yanıt verdi.

ÇEKİMLER ÖNCESİ ALIŞVERİŞ YAPTI

İlerleyen dönemde TV 8 ekranlarında yayınlanacak Evim dizisi ile ekranlarda olması beklenen Demet Özdemir, dizi hakkında açıklamalarda bulundu. Yakın zamanda çekimlerin başlayacağını söyleyen güzel oyuncu, çekimler sırasında yoğun bir tempoda çalışacağı için set başlamadan alışverişe çıktığını söyledi.

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’u buluşturan Evim dizisi şimdiden merak konusu oldu. Demet Özdemir’in hayranları ünlü oyuncunun yeniden Can Yaman ile bir projede yer almasını istiyordu. Erkenci Kuş’un yapımcısı ve Can Yaman’ın kariyeri boyunca yanında olan isim olarak bilinen yapımcı Faruk Turgut, ikiliyi bir daha bir araya getirmeyi düşünmediklerini söylemişti. Bu açıklama Can Yaman-Demet Özdemir hayranlarını üzse de iki ünlü oyuncu yaptıkları açıklamalarıyla hayranlarının gönlünü almıştı.

Geçtiğimiz aylarda bir röportaj veren Can Yaman, Demet Özdemir ve kendisini gelmiş geçmiş en iyi dizi çiftlerinden biri olarak ilan etmişti. Demet Özdemir ise yakışıklı oyuncu ile tekrar başka bir projede yer almak istediğini söylemişti.