Medya

Evim dizisinin çekimleri başlıyor!

Erkenci Kuş dizisinde canlandırdığı Sanem karakteri ile son dönemin en çok konuşulan kadın oyuncuları arasında yer alan Demet Özdemir, partneri Can Yaman ile yakaladığı uyum ile birlikte hayran kitlesini katlamıştı. Erkenci Kuş’tan sonra ekranlara ara vermeyen ünlü oyuncu, Evim dizisi ile anlaşmıştı. TV 8’de yayınlanacak olan dizide Özdemir’in partneri İbrahim Çelikkol olmuştu. TV 8’in sahibi Acun Ilıcalı, dizinin 2 ay sonra ekranlarda olacağını söylemişti.

Adeta altın çağını yaşayan Demet Özdemir, Evim dizisi ile anlaştıktan sonra bir de şampuan firmasının reklam yüzü oldu. Son reklam yüzü olan Neslihan Atagül’le 1 milyon liraya anlaşan firma Demet Özdemir ile 3 milyon liraya el sıkışmıştı. Reklam filmi televizyon ve dijital ekranlarda yerini alan Demet Özdemir, önceki akşam markanın lansmanındaydı. Basın mensuplarının karşısına geçen güzel oyuncu soruları yanıtladı. İlk olarak şampuan firması ile yaptığı reklam anlaşması hakkında konuşan Özdemir, “Güzel bir iş birliği olduğunu düşünüyorum.” dedi.

İLK KEZ DRAMA DİZİSİNDE ROL ALACAK!

Yeni dizisi Evim hakkında da konuşan Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve oyuncu kadrosu ile geçtiğimiz günlerde okuma provasını gerçekleştirdiklerini söyledi. Gelecek hafta çekimlere başlayacaklarının müjdesini veren Özdemir, romantik komedilerin ardından ilk kez drama dizisinde yer alacağı için çok heyecanlı olduğunu anlattı.

Geçtiğimiz günlerde 700 bin liralık bir aracı beğendiği ve ünlü olduğu için indirim yaptırmaya çalıştığı haberleri ile magazin gündemine gelen Özdemir, haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyerek iddiaları yalanladı.

 

Etiketler

Süha Berk Subaşı

1998 Bursa doğumlu Süha Berk Subaşı, Bolu Abant Izzet Baysal Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunudur. Magazin sektöründe 2 yıldır editörlük yapmakta olup, 2 yıldır Magazinn.com ekibinde yer almaktadır. İletişim: suhaberksubasi@magazinn.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı