Kültür ve Sanat

Euphoria özel bölümü ne zaman?

Başrollerinde Zendaya, Hunter Schafer ve Jacob Elordi gibi isimlerin bulunduğu Euphoria, yayımlandığı günden itibaren en çok konuşulan gençlik dizilerinden biri. HBO’nun ilk gençlik dizisi olma özelliğini taşıyan ve yapımcılığını ünlü rapçi Drake’in üstlendiği dizinin merakla beklenen yeni sezonundan önce, 2 tane özel bölümün geleceğini zaten duymuştuk. Ancak 2. sezon onayı almayı da başarmıştı.

Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, Euphoria’nın 2. sezonunu da etkiledi. Bu yıl içinde başlanması planlanan 2. sezon çekimleri 2021’in ilk aylarına ertelendi.

Euphoria

Neyse ki HBO, iki sezon arasında geçecek süreyi özel bölümlerle doldurma yoluna gitti. Nasıl tarif edeceğimi gerçekten bilemiyorum ama güvenli bir ortamda az kişiyle yapacağımız bir bölüm olacak. Böylece 2. sezon başlayana kadar tutunacağımız bir şeyler olur.”

Şimdi ise bu gerçekleşiyor. Dizinin 2. sezonundan önce iki adet özel bölüm yayınlanacağı duyuruldu. Bunlardan birinin yılbaşı özel bölümü olacağı diğerinin ise Koronavirüs özel bölümü olacağı açıklandı.

We really missed them. First one December 6th on @hbo https://t.co/aBwvIe8cCj pic.twitter.com/6gXkekg6Rq

— Zendaya (@Zendaya) October 19, 2020

Trouble Don’t Last Always adını taşıyan yılbaşı özel bölümünde Zendaya’nın yanı sıra Ali karakterine hayat veren Colman Domingo da yer alıyor. Salgın döneminde gereken önlemler alınarak çekilen ikinci özel bölümün ne zaman ekrana geleceği ve nasıl bir konsepte sahip olacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor. Ancak HBO’nun ikinci bölümün; başlığını, konusunu ve tarihini ileri bir tarihte açıklaması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu