Kültür ve Sanat

Ethan Hawke, Stranger Things Dizisinde Konuk Oyuncu Olarak Yer Alma Fikrine Sıcak Baktığını Söyledi

Ethan Hawke, kızı Maya Hawke’ın rol aldığı Stranger Things dizisinde davetli oyuncu olarak yer alma fikrine sıcak baktığını söyledi.

Bu hafta başrolünü üstlendiği The Good Lord Bird dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkan akılda oyuncu Ethan Hawke, önceki günlerde Collider’a verdiği müzakerede, gelecek tasarılarına dair garip açıklamalarda bulundu.

Bir kere daha yakın gelecekte Before serisinin dördüncü filmi için Richard Linklater ve Julie Delpy ile toplanmalarının olasılık dâhilinde olduğundan söz eden Hawke, pandeminin dördüncü film fikrini daha alaka çekici kıldığını açıkladı.
Bu diyaloğu canlı tuttuklarını açıklayan Hawke, kendisinin de Julie Delpy’nin de bu sene 50 yaşına girdiğini, burada da anlatmaya değer bir şeyler olabileceğini belirtti.

Hawke, Before serisinin muhtemel dördüncü filmi hakkında daha evvel de eş açıklamalarda bulunmuştu. Ancak bu defa değişik bir proje hakkında daha umutlandıran açıklamalarda bulundu. Söz ettiğimiz bu proje Netflix’in hoşlanılan dizisi Stranger Things‘ten başkası değil.

Ethan Hawke, Stranger Things Dizisinde Davetli Oyuncu Olarak Yer Alma Fikrine Sıcak Baktığını Açıkladı

Stranger Things

Kızı Maya Hawke, Stranger Things dizisinde rol alan Ethan Hawke’a, bir gün dizide davetli oyuncu olarak yer alma mevzusunda ne düşündüğü soruldu.
Hawke mevzu hakkında yaptığı açıklamada “Maya babasıyla buluşmalı. Benim oynayacağım deli bir karakter tespit edebilirler. Bütün benlik bir iş. Dizinin geçtiği dönemde ben o çocukların yaşındaydım. Maya’nın böyle bir karakter canlandırıyor olması benim için çok eksantrik. Ben o alışveriş merkezlerine giderdim. 1988, ya da dizi hangi senede geçiyorsa işte, o gizemeler bir dondurmacıda çalışıyordum” ifadelerini kullandı.

Bu açıklamalardan anlaşılacağı üzere bu istikamette bir öneri gittiği takdirde Hawke’ı Stranger Things’te bakabiliriz.
Dizinin yaratıcılarının önümüzdeki sezonlarda bu fırsatın değerlendirip değerlendirmeyeceğini bekleyip bakacağız.

Dizinin pandemi sebebiyle mart ayında ara verilen prodüksiyonuna daha önceki zamanlarda yine başlandı. Stranger Things’in 4. sezonunun ne zaman izleyici ile buluşacağı bilinmeyenliğini gözetiyor olsa da, 2021’in son çeyreğinden evvel ekrana gelmesi güç görünüyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu