ESRA EROL’UN STÜDYO ŞEFİ EDA GÖK’Ü, KOCASI EN YAKIN ARKADAŞIYLA MI ALDATTI?

Takip Et:
Esra Erol’da programının orkestra şefi Emrah Albayrak’ın programın eski solistlerinden ve yakın arkadaşları olan Burcu Senem Ünsal ile bir süredir ilişkisi olduğu iddia edildi. Esra Erol, Emrah Albayrak’ın bu çirkin ihanetine "Bunun bizim ailemizde yaşanıyor olması, hepimiz için şok etkisi oluşturdu. Sana ne diyebilirim ki Emrah, yazıklar olsun" diyerek sitem etti.
 
İhaneti öğrenince, Emrah Albayrak ile evli olan, Esra Erol'da programının stüdyo şefi ve aynı zamanda Seda Sayan’ın yeğeni Eda Gök, 7 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi. 7 yıl önce Esra Erol’un programında tanışan Eda Gök ve Emrah Albayrak’ın Arya adında bir kız çocukları da var.
Eda Gök, evli ve iki çocuk sahibi olan Burcu Senem Ünsal için "Aynı masada yemek yedik, evime girip çıkan, iş arkadaşımız ve güvendiğim biriydi" diyerek zina davası açtığını ve tek celsede boşandığını söyledi.
 
Ünlü sunucu Esra Erol sosyal medya hesabından eşi Ali Özbir, Eda Gök ve kendisinin yer aldığı bir kareyi, "Sen bizim kardeşimiz canımızsın… Ağabeyin Ablan olduk yeri geldi. Anca beraber kanca beraber… Her yolu beraber aştık, bunu da atlatırız Allah'ın izninle… " notuyla paylaştı.