Medya

ESRA EROL YENİ FORMATIYLA DA ZİRVEYE YERLEŞTİ

Esra Erol yeni formatıyla da reyting listelerinde üst sıralarda yer alıyor. Geçtiğimiz yıllarda yaptığı evlilik programıyla reyting rekorları kıran Esra Erol, yeni formatıyla da aynı başarıyı yakaladı.

 

HASTANE SKANDALI TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNDE

Adana Meydan Doğum Hastanesi skandalını ortaya çıkararak Türkiye’nin gündemine oturan başarılı sunucu, sonuca adım adım yaklaşıyor. Köşe yazarları bu konuyu sık sık kaleme alıyor, Esra Erol sosyal medyada konuşulmaya, twitter’da ise TT olmaya devam ediyor.

 

 

Yeni formatıyla 2 ay gibi kısa bir süre olmasına rağmen, 18 gözü yaşlı aileyi kavuşturan, konuları kendine özgü sunumu ve içtenliğiyle işleyen Esra Erol, evden kaçan genç kızları tekrar hayata kazandırıyor, doğduğu gün evlatlık verilen çocukları biyolojik ailelerine kavuşturuyor, paramparça olmuş aileleri yeniden birleştiriyor ve bu ailelere yeni bir düzen kuruyor.

 

10 senedir gündüz kuşağının lideri olan Esra Erol, yeni formatıyla da her gün gözü yaşlı ailelerin yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu