Yaşam

Esra Erol yaşadığı koronavirüs şokunu anlattı!

Yayına koronavirüs atlatmış bir konuğun gelmesiyle gündeme gelen ünlü sunucu, o anları anlattı. Erol, konu hakkında şunları söyledi:


“Benim tek başıma aldığım kararla yayına devam etmiyorum, bu kanalın aldığı karar. Biz bu yayınları sürdürürken bazı bilgiler doğrultusunda yayına devam ediyoruz. Bu şartlar altında denetim mekanizması oluşmuş durumda.”

“Bu hanımefendi İstanbul konuklarındandı; ateşi ölçüldü, yayın öncesi sorulan sorulara ‘hayır corona virüslü tanıdığım yok’ diyor. Yayına çıktığında “ben coronayım’ lafını duydum. Ben zaten onun şokunu yaşıyorum. Geldi güvenlikten geçti, ‘Allah’ım yayılmış mıdır? Kaç kişiye bulaşmıştır?’ diye düşünüyorum. Yayının en önündeki insan olduğum için tüm duyguları aynı anda yaşıyorum. Sonra ‘iyileştim’ dedi ama kimse orayı duymadı. Test ne zaman yapılmış öğrendik ve bir ‘oh’ çektik. Şunu biliyorum sadece hepimiz bir gün corona virüs olacağız ve hafif semptomlarla geçirip atlatacağız. Çıkan haberleri çok şahsıma almadım. Sosyal medyadaki yorumlara her insan maruz kalabilir. Kendi görüntülerime, o anki bakışıma çok güldüm. Böyle bir olay yaşadım yani.”

Ünlü sunucu, programının haziran ayının üçüncü haftasında sezon finali yapacağını açıkladı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu