Esra Bilgiç “Muhteşem Bir Hikayenin Parçasıyım”

Takip Et:
Esra Bilgiç “Muhteşem Bir Hikayenin Parçasıyım”
Esra Bilgiç “Muhteşem Bir Hikayenin Parçasıyım”

İlk olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Halime Sultan karakteri ile ekranlarda baktığımız Esra Bilgiç şu gizemeler Ramo dizisi ile gündemde. Ramo dizisinde canlandırdığı Sibel karakteri ile ekranlarda baktığımız oyuncu Esra Bilgiç bir gazeteye verdiği müzakerede Ramo dizisi için “Muhteşem bir öykünün parçasıyım” yorumunu yaptı.

Esra Bilgiç Kimdir?

Muhteşem Bir Öykünün Parçasıyım

Adana’da reelleşen çekimlere pandemi sebebiyle bir zaman ara verilmesinin ardından yayın yaşamına tekrar devam eden Ramo dizisinde Sibel karakterini canlandıran Esra Bilgiç dizi için ‘Ramo’nun başarısının nedeni asıllığı ve samimiyeti ifadelerini kullandı.

Oyuncu Ramo dizisinin kariyerin olan tesirini şu sözlerle anlattı;

“Muhteşem bir hikâyenin parçasıyım.
Değeri ne olursa olsun hakı arıyoruz. ‘Ramo’, bir oyuncu olarak kendimi gösterebileceğim her materyali senaryosu ve takımıyla bana sunuyor. En başından beri kendimi çok bahtlı sezdiğim bir yerdeyim. Kariyerim nasıl şekillenir öğrenemiyorum ama benden çok çalışmamı kendimi çok geliştirmemi bekleyen bir yapım ‘Ramo’… İnsan çok emek verdiği her şeyin karşılığını kesinlikle hoş biçimde alıyor.”

Diriliş’in Halime Sultan’ı Esra Bilgiç’in yeni dizisi belirli oldu

Esra Bilgiç: “Yürümem Gereken Çok Uzun Bir Yol Var”

Kariyerinin henüz çok başında olduğunu açıklayan Bilgiç; “Yürümem gereken çok uzun bir yol var önümde.
Hakikatinde ben yaşamımın bu döneminden çok mutluyum. Kendimi o uzun ve güçlü yolları yürüyebilecek eforda seziyorum.” dedi.

Hukuk Fakültesi ikinci sınıf öğrencisi olduğunu açıklayan hoş oyuncu sözlerine şu sözlerle devam etti: “Oyunculuk hayatın ta kendisi. Hukuk da beni yaşamın kendisine yaklaştırıyor. İnsana, insanın tabiatına, tercihlerine ve o tercihlerin neticelerine en ince detayına kadar bakmayı, onları inceleme etmeyi ve bir sonuc varmayı biliyorum.
Uğurluyum ama bahtlı biri olduğum için değil; çok emek verdiğim için bunlara sahip oldum. Orta halli dahi olmayan işçi bir anne ile babanın evladı olarak zati hiçbir şeyi basit elde edemiyorsunuz. Çok çalıştım, çalışıyorum ve ömrümü okuyarak geçirmek tek isteğim.”

 

.