Müzik

Esma Er ‘Say Maşallah’ şarkısına piton yılanıyla klip çekti

Piton yılanıyla klip çekti...

Pandeminin ağır bir şekilde seyrettiği dönemde karantinada olan müzisyenler derin bir suskunluğa bürünmüştü. Koronavirüs salgını tam anlamıyla müzik dünyasını da vurmuş ve sektör adeta can çekişmeye başlamıştı. Nitekim, hala yeteri kadar konser veremeyen sanatçılar ve yanlarında çalışan müzisyenler ciddi sıkıntılar yalamaya devam ediyor.

Ülke genelinde mart ayında başlayan kısıtlamaların esnetilmesiyle birlikte nadiren de olsa müzik dünyasından yeni şarkı haberleri gelmeye başladı. O isimlerden biri de genç yorumcu Esma Er oldu. Şarkıcı, klibinde bir piton yılanıyla kamera karşısına geçti. Hayatında ilk defa bir yılana dokunduğunu ama onunla iyi anlaştığını söyleyen Esma Er, yaşadığı o ilginç anları anlattı.

“SAY MAŞALLAH” İSİMLİ TEKLİSİNİN ARANJÖRLÜĞÜNÜ İSKENDER PAYDAŞ ÜSTLENDİ!
Söz ve müziği Murat Güneş’e ait yapımını ve aranjörlüğünü İskender Paydaş’ın yaptığı Esma Er yorumuyla beğeni toplayan “Say Maşallah” şarkısı klibiyle de dikkat çekmeye devam ediyor. Büyük beğeni toplayan klibinde yaşanan bir olayı anlattı.

“YILAN” HİKAYESİNE DÖNEN KLİP!
Esma Er, piton yılanla çektiği klibin hikayesini şu sözleriyle anlattı; “Yönetmenimiz Buse Tirman ile birlikte bir yılan kullanmaya karar verdik. Bir arkadaşımızın ‘Sims’ isminde piton yılanı var. Kendisinden rica ettik, o da bizi kırmadı, sağ olsun. Ömrümde ilk kez bir yılana dokundum. Hemen hemen herkesin yılana karşı bir ön yargısı var, açıkçası benim de vardı ve ben bunu kırmak istedim. Çekimlerde Sims’i kucağıma aldım, önce biraz çekinsem de, bütün canlılara olduğu gibi ona da sevgi gösterince o da sevgiyi aldı ve bu paylaşımımız beni çok etkiledi. Bunu denemek benim için çok özeldi. Sonra prodüktörüm sevgili İskender Paydaş bana Yaban Hayvanları Yönetmeliğinden bahsetti. Klipte kullanabilmek için izin alınması gerekliymiş. Açıkçası bu konuyla ilgili bir bilgim yoktu. Ben tam bir hayvanseverim. Klip te Buse’nin kedisi Miu ve benim köpeğim Cindy de bize eşlik etti. Madem yasa var ve onları korumak adına hemen iptal ettik ve görüntüleri değiştirdik.”

Esma Er’in “Say Maşallah” isimli video klibi tüm dijital müzik platformlarında yayınlanmaya başladı. Bakalım, genç şarkıcı beklediği ilgiyi görebilecek mi?

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu