EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’IN YENİ BÖLÜMÜ BU HAFTA VAR MI?

Takip Et:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. yeni bölümüiçin sevenleri heyecanlı bir bekleyiş içerisinde. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı?

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. yeni bölümfragmanı henüz yayınlanmadı. Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ve Meryem Uzerli'nin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümü (54. Bölüm) önümüzdeki hafta seyirciyle buluşacak.

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’IN 54. BÖÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

 

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 53. SON  BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde Ünal Kaplan’ın uzun zamandır sözünü ettiği Suzi bir görevi tamamlamak üzere Türkiye’ye gelir.

 

Hızır yalnızca kendine değil, devlete de düşman olan güçlere çok yaklaşmıştır. Özkan'ın elindeki önemli dosyalara da ulaşabilirse işi bir hayli kolaylaşacaktır. Masa, kaosun son bulacağı inancıyla nihayet bir kez daha toplanır. Bu durum en çok Ünal Kaplan'ı tedirgin edecektir. Hızır ise bu toplantıyı üstlerine oynanan oyunu bozmak, net bir adım atmak üzere talep eder. Hainin kim olduğu artık bellidir ve eller bu kez onun ölümüne kalkacaktır.

 

Ünal Kaplan'ın uzun zamandır sözünü ettiği Suzi bir görevi tamamlamak üzere Türkiye'ye gelir. Ayağının tozuyla yaptığı eylem, ziyareti süresince epey can yakacağının sinyallerini verir. Meryem'in çağrısı Hızır'ı eve geri döndürür. Diğer bir güzel haber de bir Çakırbeyli'nin daha aileye katılacağı haberidir. Tüm bu güzel gelişmelerden sonra evde bir bayram havası olması gerekirken yaşanacaklar buna engel olacaktır.