EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’IN USTURA YAVUZ’U GÖRKEM SEVİNDİK KİMDİR? GÖRKEM SEVİNDİK NERELİ?

Takip Et:

Görkem Sevindik, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna dahil olarak bir kez daha adını duyurmuştu…

 

Daha önce Kurtlar Vadisi Pusu’nin efsane kadrosunda yer alan Görkem Sevindik şimdide efsane olma yolunda hızlı adımlarla giden EDHO oyuncu kadrosuna dahil olmuştu. Eşkıya’da ustura Yavuz rolünde olan Görkem Sevindik kimdir, nerelidir, nerelerde oynadı? İşteGörkem Sevindik hakkında merak edilenler:

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’IN USTURA YAVUZ’U GÖRKEM SEVİNDİK KİMDİR?

 

30 yaşındaki Görkem Sevindik 17 Ekim 1986 tarihinde Adana’da doğmuştur.

 

Eğitim hayatını Adana’da tamamlayan Görkem Sevindik oyuncu olma hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne katılıp, burada eğitim almaya başladı. Ardından Uğur Uludağ’ın tiyatro ekibine katıldı burada da sıkı çalışarak ve oyunculuk eğitimine devam etti. Görkem Sevindik bu tiyatro ekibinde küçük rollerde kendini gösterme şansını buldu ama kendisini daha iyi kanıtlamak için Best Model yarışmasına katıldı.

 

Oyuncu ne yazık ki burada da istediği başarıya ulaşmadı ama bu onu hayallerinden vazgeçiremedi. Tiyatro ve sinema oyuncusu olmak için çalışmalarına devam ettiği sırada Pana Film Akademi’nin açıldığını duydu. Burada Kurtlar Vadisi’nin yapımcısı olan Raci Şaşmaz ile tanıştı ve şansı döndü. Raci Şaşmaz onu Çakır karakterine çok benzettiği için Çakır’ın oğlunu oynamasını teklif etti. Böylece Görkem Sevindik Kurtlar Vadisi ile oyunculuk dünyasına adım atmış oldu.

 

Bu fırsatı iyi değerlendiren Görkem Sevindik kısa sürede büyük bir hayran kitlesi elde etti. Küçüklüğünden beri Kurtlar Vadisi Hayranı olduğunu belirten Görkem Sevindik bu rolü oynama teklifi geldiği zaman çok şaşırdığını belirtmiştir.

 

 

Adı Soyadı: Görkem Sevindik

Doğum Tarihi: 17/10/1986

Doğum Yeri: Adana
 

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON OYUNCULARI 2016 VİDEOSU: