Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan bir kötü haber daha, kara bulutlar dizinin üzerinde!

Takip Et:
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan bir kötü haber daha, kara bulutlar dizinin üzerinde!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan bir kötü haber daha, kara bulutlar dizinin üzerinde!

Magazinn / Ayrıntı – Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, atv ekranlarında ilk 5 sezonu ile büyük alaka baktı. Yapımın 6. sezonunun çekimleri de başladı ve Ekim ayında izleyicilerle buluşması bekleniyor. 165 kısmı geride bırakan dizinin takımını ise üzen haberler üst üst gelmeye devam ediyor.

Geçen sezon başında başka bir deyişle 1 Ekim 2019 tarihinde Ünal Kaptan karakterini canlandıran Tarık Ünlüoğlu’nun ölümü takımı derinden sallamıştı. 6. sezon evvelinde ise iki ölüm haberi üst üste geldi.
Ardından ise dizide Can Sürer karakterini canlandıran Halil Kumova’nın ölümünün yeisi dizi takımını sardı.

Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz, üst üste yaşanan bu vefatlarla altıncı sezona zati üzüntülü bir başlangıç yapacaktı. Bu sefer de diziye yeni katılan ve Kimsesiz Doğan karakterini yaşam veren Ali Sürmeli’nin beyin kanaması geçirdiği ortaya çıktı.

EDHO’nun 6. sezonunda Kimsesiz Doğan’ın rolü bayağı büyüktü.
Ali Sürmeli’nin beyin kanaması sonrası operasyon olduğu belirtiliyor.

Ailesi ve hoşlananlarının yalnız bırakmadığı oyuncunun tansiyona bağlı olarak beyin kanaması geçirdiği açıklandı. Operasyonun 5 saat sürdüğü ve emektar oyuncunun sıhhat gidişatının iyi olduğu ifade edildi.

Babasının sıhhat gidişatının iyi olduğunu belirten Eren Sürmeli, “Makûs bir gidişat yok. Her şey iyi geçmiş. Normalde yattıracaklardı, iki-üç gün. Ama ondan vazgeçmişler operasyon iyi geçtiği için.
Şu anda bir kasvet, bir problem yok. Hayati riski yok” açıklaması ile vicdanlara su serpti.

Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca sağlık kurumu çıkışında konuştu. Dostunun rahatsızlığı sebebiyle 5 gündür sete gidemediğini belirten Kaynarca, “Allaha şükür aldık haberini. Iyi geçmiş operasyonu. Uyandıracaklarmış. Iyi bir operasyon olmuş. Tansiyona bağlı kanama olmuş. Cerrahi müdahale ile halledilmiş. Zati buraya kendisi yürüyerek gelmiş.
Takım kendinden emin bir dönüş yapmak istiyor. Ancak gelen bu üzücü haberler moralleri bozdu.

.