Medya

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Yunus Emre Yıldırımer olay oldu!

TelevizyonGazetesi.com/ Ayrıntı – Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 6. sezonu dün akşam yayınlanan 166. kısım ile başladı. Yeni oyuncuların katılımı ile daha coşkulu bir hal alan dizinin hayranları ekran başından kalkamadı. Aylardır diziyi bekleyen EDHO’nun hoşlananları, eforlu bir başlangıç yapıldığını da düşünüyor.

Alparslan karakterine de vurgu yapan EDHO hayranları, Yunus Emre Yıldırımer’in oyunculuğunu çok hoşlandıklarını, büyük bir ilerleme kaydolduğunu düşünüyor.
sezon için üst üste ehemmiyetli adlar kadroya dahil edildi. Pelin Akil, Engin Benli, Ünal Silver, Hakan Atalay, Adnan Biricik, Erol Babaoğlu, Gökhan Aktepe ve Gizem Arıkan yeni sezonun yeni karakterlerine yaşam veren adlar…

Peki izleyiciler hoşnut kaldı mı?

Bir dizi hayranı, “Gözlediğimin üstünde olan bir dizi oldu. Süper bir kısımdı. Haftayı iple sürüklüyorum” diyerek 6. sezon başlangıcından hoşnut olduğunu yazdı.

Sosyal medyada diziye pek çok yardım yorumu yapıldı.
Ama herkes net öğreniyor ki, “Başroller can vermez”…

“İzlediğim en müthiş sezon başlangıcı kısımdı. Allahın izniyle öbür kısımlar daha iyi olur” diye yorum bırakan bir başka izleyici de milyonlarca bireyin duygularına çevirmen oldu.

Hızır’dan büyük yanıt! #edho @eskiyatv pic.twitter.com/acW6l6WVI1

— atv @atvcomtr October 6, 2020

Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz 166.
Vakanın faillerini tespit etmek için gözünü karartan Alparslan, karşısında duran amcası Hızır Çakırbeyli’yi dahi ezmeye göze almıştır. Adım adım iz süren Alparslan, ipin ucunu masaya kadar takip eder. Bu intikam masadaki herkesi birbirine düşürürken, gaye haline kazanç. Bu kaderde dünürleri Haşmet Façalı’yı da karşısına almıştır. Masanın kaidesini hiçe sayan Alparslan silahını ateşler.

Hızır ise kendisi üzerinden yapılan alçak tasarıların henüz farkında değildir.
Dünürü Haşmet Façalı’nın ön ayak olmasıyla masaya oturan Sincanlı ailesi ise Çakırbeyli ailesinin başına çorap örer. Çakırbeyliler beklenmedik bir husumetle karşı karşıya kalacaktır. Çakırbeylilerden intikam almak için yemin eden Bahar ise, Hızır Çakırbeyli’nin peşine düşer.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu