Medya

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için tarih verildi!

atv’nin uzun soluklu yapımlarından biri olan ve 4. yılını geçtiğimiz sezon geride bırakan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezon çekimleri başladı. Dizinin merakla beklenen 5. sezonunun 1 Ekim tarihi itibariyle yayında olacağı belirtildi. Salı akşamlarının en çok izlenen yapımları arasında olan dizi 4 sezondur olduğu gibi yine salı günleri yayınlamaya devam edecek. Dizinin yeni sezon fragmanı da yayınlandı.

NAZ ELMAS EDHO İLE EKRANLARA DÖNÜYOR

Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Mustafa Üstündağ gibi başarılı oyuncuların başrollerinde yer aldığı dizide yeni sezon için yeni transferler de yapıldı. Yıllar önce Özcan Deniz ile Haziran Gecesi isimli dizide oynayan ve o dönem çok konuşulan dizi ile yıldızı parlayan Nas Elmas, dizinin kadrosuna katıldı. Uzun süredir setlerde olmayan ünlü oyuncu, dizinin çekimleri sırasında çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşıyor. Naz Elmas’ın paylaşımlarına dizinin sevenleri birçok yorum yapıyor. Öte yandan Naz Elmas’ın fanları da güzel oyuncunun ekrana dönmesinden dolayı bir hayli memnun.

BURAK SERGEN VE SEDA ALKOR HİKAYEYE YENİ BİR SOLUK KATACAK

EDHO’nun 5. sezonunda yer alacak bir diğer oyuncu ise Burak Sergen oldu. Çukur dizisinde canlandırdığı Baykal Bey karakteri ile hafızalara kazınan Sergen, daha sonra Halka’da yer almıştı. Fakat Halka dizisinin oyuncu kadrosunun tamamen değişmesiyle birlikte yapım ve oyuncunun yolları ayrılmıştı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın hikayesine yeni sezonda renk katacak bir başka isim ise usta oyuncu Selda Alkor olacak. Bu zamana kadar birçok dizide önemli roller alan 76 yaşındaki oyuncu, 5. sezon itibariyle atv ekranlarında olacak.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu