Eski sevgililer cenazede buluştu!

İbrahim Kutluay, eski sevgilisi Edvina Sponza'yı babasının cenazesinde yalnız bırakmadı. Kutluay ve Sponza cenaze töreninde sarılırken görüntülendi...

İzmir’in İtalyan asıllı önemli ailelerinden biri olan Sponza Ailesi önceki gün 72 yaşındaki Enzo Sponza’nın vefatı ile büyük acı yaşadı. Magazin dünyasının yakından tanıdığı Edvina Sponza’nın babası olan kuyumcu Enzo Sponza bugün İzmir’de toprağa verildi. Kilise’de gerçekleşen cenaze törenine Edvina Sponza’nın olaylı bir şekilde ayrıldığı ve uzaklaştırma kararı aldırdığı eski sevgilisi İbrahim Kutluay da katıldı. Eski basketbolcu, Edvina Sponza’yı sarılarak teselli etti. O anlar cenazeyi takip eden basın mensupları tarafından fotoğraflandı. İkilinin bu acı günden sonra yeniden bir araya gelebileceği konuşuluyor.

2 AY ÖNCE AYRILDILAR!

Uzun yıllardır beraber olan İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza çifti geçtiğimiz aylarda yollarını ayırmıştı. Yazın ilk günlerinde Çeşme’de görüntülenen ikili romantik halleri ile dikkat çekmiş ve bu görüntülerden haftalar sonra çift büyük bir kavgaya tutuşmuştu. Öyle ki; Edvina Sponza, mahkemeye koşarak İbrahim Kutluay hakkında uzaklaştırma kararı aldırmıştı. İkilinin kavga edip ayrılmalarına sebep olarak çeşitli iddialar ortaya atılmıştı.

İddiaya göre; Edvina Sponza, sevgilisi İbrahim Kutluay’ı aldattı. Bunu öğrenen eski basketbolcu, Sponza’nın Çeşme’de bulunan evine hesap sormaya gitti. Sosyetik isim İbrahim Kutluay’a kapıyı açmayınca Kutluay daha çok sinirlenerek olay çıkardı. İkili önceki ay İstanbul gecelerinde bir mekandan çıkarken objektiflere yansımıştı. Ayrı ayrı arabalara binerek mekandan uzaklaşan çift, sorulara yanıt vermemişti. Farklı farklı yerlerde görüntülenen İbrahim Kutluay, ayrılık sonrası ortaya atılan ihanet iddialarına yanıt vermemeyi tercih ediyor.