Magazin

ESKİ MANKEN EBRU DESTAN İNAN: ‘BEBEĞİMİ KAYBETTİM!..’

Eski manken Ebru Destan İnan, ikinci oğluna hamile kalmadan önce 10 haftalık bebeğini kaybettiğini anlattı.

 

Evlendikten sonra ekranlardan uzun süre uzak kalan ve kitabı ile okuyucuların karşısına çıkmaya hazırlanan Ebru Destan İnan, Kanal D’de yayınlanan bir programa konuk oldu. Mete Okay İnan’dan iki çocuğu olan İnan, geçmişte geçirdiği talihsiz hamileliği canlı yayında anlattı.

 

Kanamam başlamıştı. Doktora gittim. “10 aylık bebeğimin kalp atışları yoktu. Korkunç bir şey yaşadım. Hemen Çağla’yı aradım. Benimle aynı şeyi yaşamıştı o da… Oturduk, dertleştik. İlk bebeğime hamile kalmaya çalışırken çok uğraştım. Hormon tedavileri, progesteronlar… Bitkisel bir kür hayatımı kurtardı. Sonra yine hamile kaldım. 4-5 hamile kalmamanız gerekiyor düşükten sonra. 5 ay sonra şu an 11 aylık olan oğluma hamile kaldım. Bebeğimi kaybettikten sonra depresyona girdim. İlk oğlumu kucağıma çok almıştım, acaba o yüzden mi böyle oldu diye düşündüm. Doktorum alakasız olduğunu söyledi. Doğa sağlıksız olan bütün gebelikleri sonlandırıyor, kız çocuklarını daha çok koruyormuş. Onların düşük olayı daha az oluyormuş. Ben ilk hamileliğimi sakladım. İkinci hamileliğimi sağır sultana duyurdum. Çok hata yaptım. Ben bebeğimi kaybetmişim, her gören bana ‘kaç haftalık oldu’ diye sordu. O kadar kötü oldum ki…”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu