ESKİ FUTBOLCU OĞUZ ÇETİN’İN OĞLUNU HASTANELİK ETTİLER

Takip Et:

Fenerbahçe’nin efsaneleşen isimlerinden Oğuz Çetin’in oğlu Bartu Çetin, geçtiğimiz gece Karaköy’de eğlenmek için gittiği bir mekanda kavgaya karıştı. Kaşına şişeyle darbe alan milli sporcu, geceyi hastanede noktaladı.

 

 

Bir dönem Buz Hokeyi 18 Yaş Altı Milli Takımı’nda forma giyen Bartu Çetin, önceki akşam arkadaşlarıyla Karaköy’deki bir bardaydı.

 

 

Çetin ve arkadaşları, gecenin sonunda kapıda bilinmeyen bir nedenle başka bir grupla kavgaya tutuştu. Küfürleşme çok geçmeden yumruklaşmaya dönüştü. O sırada karşı gruptan bir genç, elindeki şişeyi Bartu Çetin’in kafasında kırdı.

 

 

Bir anda kanlar içinde kalan 25 yaşındaki Çetin, apar topar taksiye bindirilerek Maslak Acıbadem Hastanesi’nin acil servisine götürüldü.

 

 

Ayakta yapılan tedavinin ardından taburcu edilen genç, olayın neden çıktığı hakkında bilgi vermek istemedi. Ancak hastaneden ayrılırken “Günlerini görecekler” diye söylendiği duyuldu.

 

 

Fenerbahçe ve Milli Takım’ın efsane isimlerinden Oğuz Çetin, olayla ilgili net bir bilgisi olmadığını belirtti: “Oğlumun durumu gayet iyi. Şu anda ben de ne olduğunu tam bilmiyorum. Kimler, neden yapmış diye araştırıyoruz. Önümüzdeki günlerde ortaya çıkar, ona göre bakacağız artık.”