Eski eşi Sedat Doğan’dan Işın Karaca’yaz sert sözler!

Yaklaşık 3 yıldır Brezilya'da yaşayan Sedat Doğan, eski eşi Işın Karaca ile yaşadığı tartışma sonrası Türkiye'ye döndü...

Takip Et:

Bir soruşturma kapsamında ifade vermediği için hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Doğan, Brezilya dönüşü havalimanında gözaltına alındı. Polis tarafından İstanbul Adalet Sarayı’na getirilen Doğan, ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Adliye önünde hakkındaki iddialara ilişkin basın açıklaması yapan Doğan, “Evladıma yeniden sarılacağım gün çok yakında gelecek biliyorum. Bu bir diriliş hikâyesi olacak, kızım ve benim için” diye konuştu.

Doğan, sosyal medyada paylaştığı video sonrası eski eşi şarkıcı Işın Karaca’nın tehdit edildiğine yönelik açıklaması sorulması üzerine ise “Yaşadığım olumsuzlukları fırsat bilenler hakkımda karalama kampanyalarına başlamıştır. Bugün bu alçakların hesap verme zamanları geldi” yanıtını verdi.

Sedat Doğan’ın Türkiye’ye gelmesinin ardından Işın Karaca ise şu şekilde konuştu:

“6 yıldır bu şahsın kızımla alakası yok. Sen Mia Büyükkaraca ile alakalı, iyi dahi konuşamazsın! Mia’nın pedagojik gelişimini bozabileceğin tespit edilip, mahkemece onaylandı. Yaklaşmanın cezası ise hapistir.”