Eşinden boşanan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, yasak aşkı Ece Erken’e koştu!

Oğlu ile Çeşme'de tatil yapan Ece Erken, yeniden bir araya geldiği sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun yanına Bodrum'a gitti. Çift, Cennet Koyu'nda birlikte görüntülendi...

Takip Et:

Ece Erken, bir süre aşk yaşadığı evli sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ayrılmıştı. Ünlü sunucu, ayrılık sonrası Instagram hesabından “Herkes kendi önünü süpürsün. Ben hatalıydım, hatamdan döndüm.” yazılı bir paylaşımda bulunmuştu. Şafak Mahmutyazıcıoğlu, yasak aşkın magazin manşetlerinden düşmemesiyle birlikte eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu‘ndan boşanmıştı.

Ece Erken, yuvasını yıkmakla suçlandığı Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Bodrum’da yakalandı. Barıştıkları ortaya çıkan ikili denizde görüntülendiklerinden habersiz aşk dolu pozlar vermiş oldu. Aşklarıyla magazin gündeminden düşmeyen Erken ve Mahmutyazıcıoğlu, denizde sık sık öpüştü.

Ece Erken, Mahmutyazıcıoğlu‘nun eşinin aracını parçalamış, hatta sahte boşanma belgelerini yayınlayıp davalık olmuştu. Erken, o dönem hemen hemen her gün farklı bir skandalla gündeme gelmeyi başarmıştı.