Magazin

EŞİ DARP EDİLEN BANU PARLAK OLAY ANINI ANLATTI

Dudağına dört dikiş atılan Öztürk darp raporu alarak şikayetçi oldu. Öztürk karakolda verdiği ifadesinde, araçla seyir halinde olan modifiyeli araçtan selektör yaparak yol istediğini ve araçta bulunan 20 yaşlarındaki iki kişinin kendilerini araçla sıkıştırdıklarını, ardından da kendisine küfür ve hakaret ettiklerini söyledi. Okan Öztürk'ü eşi şarkıcı Banu Parlak'ın yanında darp eden ve gözaltına alınan iki şehir magandası, savcılığın talimatıyla karakoldan serbest bırakıldı.

Olayın ardından açıklama yapan Banu Parlak, yaşananları şöyle anlattı:

"Gerçekten çok korkunç bir olay yaşadık. Eşime bu saldırıyı yapanların hemen salıverilmesi tabii ki üzücü. Bu olay tek başıma bir kadın olarak benim başıma da gelebilirdi bunu düşünmek daha da üzücü. Şehir magandalarına ve trafik canavarlarına karşı ne tarz bir önlem alınması gerektiğini hep beraber düşünmemiz ve yapılması gerekeni yapmamız lazım.

İki günde psikolojim bozuldu. Hatta eşimle de konuştum en kısa sürede savunma amaçlı bir dövüş sporu öğrenmek istiyorum. En azından bu beni biraz rahatlatır."

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu