Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler yeni evlerini gezdirdi!

Şehir merkezinde yaşayan ve komşularından şikayetçi olan Berfu-Eser Yenenler çifti, gözlerden uzak bir yere taşındı...

Takip Et:

İstanbul’dan uzak orman içinde bir ev kiralayan ünlü çiftten Berfu Yenenler, taşınma sürecini anlatan ve evi tanıtan bir video çekip YouTube kanalında yayınladı. Eski evlerinden taşınmalarında komşularının da etkisi olduğunu anlatan Berfu Yenenler “4 aydır evden dışarı çıkmıyorduk. Bari gidelim de kendimizi dağa taşa vuralım dedik. Bu evi internetten bulmadık, ev bizi buldu. Eve bir şekilde kavuştuk” dedi. Yenenler videonun devamında şunları söyledi:

“İstanbul’dan uzaktayız. Bayağı dağlık, ormanlı bahçeli bir yer. Burası bir site gibi, etrafta komşularımız var. Bizden önceki ev sahibimiz buraya kümes yapmış. Tavukları varmış. Biz de alacağız. Yakında ‘organik yumurtaları nasıl topluyorum’ videosu çekeceğim. Umarım bir de minik köpeğimiz olacak.

“KİRALADIKTAN SONRA ÖĞRENDİK!”

“Evin salonunda verandaya bir kapı açılıyor. Verandadan bahçeye inen merdivenler var… Mutfak tam bir Refika mutfağı… Eski evinki çok küçüktü. Kuzey’in eşyaları gelince sığmamaya başladık. Bu mutfakta yemek videolarına da hazır olun. Evin bir odası Eser’in çalışma odası olacak. Üst katta sadece bir oda ve bir de giyinme odası gibi minik bir alan var… Kuzey’in odası harika olmuş. İnanılmaz güzel. Duvarlarda resimler var. Evde sauna olduğunu kiraladıktan sonra öğrendik. Ve şok olduk. Çünkü hiçbirimizin sauna ile işi yok…

2 sene önce de böyle bir eve bakmıştık ama olmamıştı. Taşınmamız 1 hafta 10 günü bulacak. Bahçeye sebze ekeceğiz ve ağaçlara hamak asacağız.”