Medya

ESER WEST TÜRKİYE’Yİ TERKETTİ!

Kısmetse Olur evinde yarışıp hayatımıza giren Eser West, yarışmanın final yapmasının ardından Survivor 2017'in kadrosuna dahil olmuştu.Açlığa dayanamayan yarışmacı adadan kendi isteğiyle ayrılmıştı ve sosyal medya da yaptığı açıklamayla 3 sene Türkiye'deki yaşamının ardından Amerika'ya döndüğünü açıkladı.

 

İŞTE O AÇIKLAMA:

 

"Öncelikle her şey için teşekkür ederim. Acı tatlı, dolu dolu 3 sene geçirdim burada. Hayatımın geri kalan kısmında burada edindiğim tecrübeler sayesinde daha emin adımlarla ilerleyeceğim. Bu bir veda değil. Sadece 'See you later'.

 

Burada her zaman dönebileceğim bir evim, ailem ve can dostlarım var. Gözüm arkada değil. Bir pişmanlığım yok. 'Keşke' demiyorum. 'İyi ki' diyorum. Kalmakla gelen para ve şöhreti istemiyorum. Bir başkasının beni yaratmasını değil, kendimi yaratmak istiyorum. Kendi hikayemi kendim yazmak istiyorum. Yapacaksam, en iyisini yapmak istiyorum. O kadar. Kendinize iyi bakın."

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu