Magazin

Eser ve Berfu Yenenler çifti ikinci bebeklerini bekliyor!

Berfu Yenenler, sosyal medya hesabından ikinci çocuğuna hamile olduğunu takipçileriyle paylaştı. Berfu Yenenler hoş haberi şöyle paylaştı;

“Eveeeet artık hoş haberi size de verme süremiz geldi. Kuzey’e kardeş geliyor.”

YAPIT YENENLER KİMDİR?

Yapıt Yenenler, “Çok Hoş Hareketler Bunlar”ın yazarı ve en becerili oyuncularından biri, 14 Şubat 1984 tarihinde Bursa’da doğdu. 11 yaşında tiyatroya başlayan Yapıt Yenenler, ilk ve orta mektebi Bursa’da okudu, Liseyi ise Bursa Gazi Anadolu Lisesi’nde tamamladı.
Eser Yenenler’in 2 ablası olup babası 6 yaşındayken ölüm etti.

Eser Yenenler, her yıl “Çakırkeyf” isimli rock grubuyla lisenin mezuniyet merasimine katılmaktadır. Sırasıyla Bursa Belediye Gençlik Tiyatrosu’nda, Bursa Devlet Tiyatrosu’nda, İstanbul Yüksekokul Hayat’ta ve son olarak 2006 senesinde Yılmaz Erdoğan’ın idarediği BKM Beşiktaş Kültür Merkezi Mutfak’ta yer aldı.

BERFU YENENLER KİMDİR?

Berfu Yıldız Yenenler, 1995 senesinde Kocaeli İzmit’te dünyaya gelmiştir.
Ismini ilk defa 2015 senesinde ailesinin yardımıyla katıldığı Miss Turkey Hoşluk Yarışması ile duyurmuştur. Yeniden aynı sene Miss International Müsabakası’nda da Türkiye’yi temsil eden Berfu Yıldız Yenenler, Eser Yenenler ile yaşadığı ilişki ve sonrasında evliliği ile uzun vakit magazin gündemini meşgul etmişti.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu