Magazin

Erol Özmandıracı’nın çocuğunun annesinden şoke eden iddialar!

Hostes Merve Nur Başbuğ, geçtiğimiz yıl Naz Elmas’la evlenen eski sevgilisi Erol Özmandıracı hakkında şok suçlamalarda bulundu. Günaydın‘a konuşan Merve Nur Başbuğ şunları söyledi:

“KARAKOLA SIĞINDIM!”


“Bu davayı daha önce açacaktım ama Erol zaman kazandırmak için beni oyaladı. En büyük hatam ona inanmaktı” diye konuşan Başbuğ’a yaşadıklarını sordum… 2014’ten 2018’e kadar ilişki yaşadığını belirten Başbuğ, sözlerine şöyle devam etti: “Bana defalarca şiddet uyguladı. Hamileyken bile dövdü beni. En son çocuğumu emzirirken öyle büyük şiddet uyguladı ki sütüm kesildi. Karakola sığındım, darp raporu aldım. 6 ay uzaklaştırma cezası verildi. Birçok kez de aldattı. Şimdi de bana ekonomik şiddet uyguluyor. Ama bana değil, aslında kızına zarar veriyor.”

“2015’te Çiçişler’le teknede yakalandığında ilişkiniz devam ediyordu değil mi?” sorusuna “Evet. Çıkan haber sonrası terk ettim onu. Ama günlerce ağladı, yalvardı, “Suçum” yok dedi. Ben de ona inanarak affetmiştim onu. En büyük üçüncü hatamdı ilişkide yaptığım.” yanıtını veren Başbuğ, “Diğer hatalarınız neydi peki?” sorusu karşısında ise şunları söyledi:

“Tanıştığımızda ‘Karımla zaten uzun süredir ayrı yaşıyorum, ona boşanma davası açtım, işte belgesi’ diyerek bana kağıt gösterdi. Ben de kandım. Meğer öyle bir şey yokmuş. 2014 Aralık’ta ilk hamileliğimi yaşadım. Bana öyle bir psikolojik şiddet uyguladı ki çocuğu aldırmam için, ben de aldırdım. Ve bu olay sonrası Erol’u terk ettim. Yurt dışına gittim, iletişime geçmedim onunla. Bir ay sonunda Türkiye’ye dönünce kapımın önünde günlerce bekledi, yalvardı ‘Lütfen affet’ dedi. Geldi, ikna etmek için beni, bekar evime yerleşti ve beş ay birlikte yaşadık. Sonra Maslak’ta kendi yaptığı sitesinden bir eve götürdü beni ve ‘Bu eve taşınalım, aile olalım’ dedi. En büyük hatam onun bu sözüne inanmak oldu. Ben kendi parasını kazanan, ayakları yere basan bir kadındım. Mesleğimi devam ettirmemi istemiyordu. Ben üniversite mezunu, iki dil bilen bir insanım. Şu an evden part-time çalışıp, kızımın masraflarını kendim karşılıyorum. Yani zengin koca peşinde koşan, onun parasını yemek için çocuk doğuran bir kadın modeli değilim. Olsam 2014’te çocuğumu aldırmazdım, doğururdum.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu