Erol Evgin başkentte ayakta alkışlandı!

Ünlü sanatçı Erol Evgin, geçtiğimiz akşam sahne aldığı Ankara Congresium'da ayakta alkışlandı...

Takip Et:
Erol Evgin

Ünlü şarkıcı Erol Evgin geçtiğimiz akşam sahne aldı. Türk pop müziğinin usta isimlerinden biri olan Erol Evgin, iki organizasyonun birleşmesi ile Ankara’da bulunan Ankara Congresium’da sevenleriyle buluştu. Konsere ilgi oldukça büyük olurken ünlü şarkıcı konser öncesi ve şarkı geçişleri arasında konuklarıyla muhabbet etmeyi ihmal etmedi. Konser alanının tıklım tıklım dolu olmasıyla Erol Evgin kendisini izlemek için gelen konuklarına teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Erol Evgin, konserde özel şarkılarını seslendirerek kendisi izlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Ünlü sanatçı sempatik tavırlarıyla ve şarkılarıyla dikkat çekerken konser boyunca ayakta alkışlandı.

Usta sanatçı sahnede giydiği beyaz pantolon, beyaz gömlek ve yeşil ceketi ile tüm dikkatleri üzerine çekerken Erol Evgin konserine 2016 yılında “Altın Düetler” albümüyle piyasaya sürdüğü “Söyle Canım” şarkısıyla başladı. Erol Evgin konserinde “Ateşle Oynama”, “Rüya”, “İçimdeki Fırtına” ve “Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım” gibi şarkılarının sahnede bulunan koro ve konuklar eşliğinde seslendirdi.

Ünlü şarkıcı konser sonunda gösterdikleri ilgi ve alaka için teşekkür etti. Başkentliler ile yeniden buluşacağının altını çizen ünlü sanatçı yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. Ankara konserinden önce sahne aldığı Kıbrıs’ta konseriyle hayranlarıyla buluşan Erol Evgin, genç şarkıcı Aleyna Tilki’ye destek olan Erol Evgin, Aleyna Tilki için çok tatlı bir kız demişti. İlerleyen zamanlarda albümlerinde yer alabilecek mi? sorusuna ise neden olmasın yanıtını vermişti.