Medya

‘Erkenci Kuş’ final yapıyor!

Geçtiğimiz yılın yaz sezonunda başlayan ‘Erkenci Kuş’, aldığı reytingler sonrası kış sezonunda da yayınlamaya devam etmişti. Dizinin setinde tanışan başroller Demet Özdemir ve Can Yaman da bu süreçte aşk yaşamaya başlamıştı. Büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi için final kararı alındı.

Bu hafta 48. bölümü ile ekrana gelen dizinin 51. bölümle ekrana veda edeceği öğrenildi. Son 3 bölümde neler yaşanacağı ve finalin nasıl olacağı isi şimdiden merak konusu oldu.

Öte yandan, ‘Erkenci Kuş’, Demet Özdemir ve Can Yaman’ın hayranları haberin sosyal medyada yayılması sonrası dizinin bitmemesi için mesajlar yayınlamaya başladı. Yaman ve Özdemir’in yurt dışında olan hayranları da dizinin bitmemesi için kampanyalar başlattı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu