Medya

Erkenci Kuş dizisine o isim dahil oldu!

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Erkenci Kuş dizisine sürpriz bir isim dahil oldu. Başrollerini Can Yaman ve Demet Özdemir’in paylaştığı dizinin oyuncu kadrosuna hiç beklenmedik bir isim sürpriz bir şekilde dahil oldu. Star TV’nin reyting rekorlarını kırıp tüm tabloları alt üst eden Erkenci Kuş dizisi bombayı patlattı. Daha önce “Egenin Hamsisi”, “Çilek Kokusu” ve ” Kurt Seyit ve Şura” dizilerinde rol alan Utku Ateş, Erkenci Kuş dizisinin tecrübeli kadrosuna dahil oldu. Erkenci Kuş dizisinde Yiğit karakterini canlandıracak Utku Ateş diziye bu akşam yayınlanacak olan 31. bölümde (yeni) dahil olacak.

28 Yaşındaki genç oyuncunun diziye dahil olması ile Yiğit, Can ile Sanem’ın arasındaki her şeyi alt üst ederek kartların yeniden dağıtılmasında rol alacak. İngiltere’den İstanbul’a gelerek yeni bir sayfa açmak için kendisine yeni bir yayın evi açmayı hedefleyen Yiğit, Sanem ile karşılaşır. Yiğit ile Sanem tanıştıktan sonra Sanem, küçüklükten beri en büyük hayallerinden birisini gerçekleştirmek için yeniden mücadeleye atılması gerekmektedir.


Erkenci Kuş dizisinin yapımını Gold film üstlenirken dizinin yönetmenlik koltuğunda ise “Dolunay”, “İlişki Durumu Evli”, “Acil Aşk Aranıyor” ve “Galip Derviş” gibi dizilerin yönetmenliğini yapmış tecrübeli bir isim olan Çağrı Bayrak oturuyor. Erkenci Kuş dizisinin Senaristliğini ise Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak üstleniyor.

Star TV’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş her Cumartesi 20:00’da Star TV ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu