Erkan Kolçak Köstendil asker annesi ile olan anısını anlattı!

Çukur dizisinin Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil, İdlib'te asker olan bir gencin annesi ile yaşadığı diyaloğu anlatarak üzüntüsünü paylaştı...

Takip Et:

İdlib‘te rejim güçleri tarafından düzenlenen saldırı sonrasında bugün itibariyle şehit sayısının 36 olduğu açıklandı. Tüm Türkiye‘yi yasa boğan durum karşısında birçok ünlü isim, üzüntüsünü sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dile getirdi. Çukur dizisinin Vartolu‘su Erkan Kolçak Köstendil de birkaç gün önce yaşadığı anıyı anlattı. Ünlü oyuncu, İzmir’de sahnelediği 12 Numaralı Adam adlı tek kişilik gösterisinin sonunda bir annenin ağlayarak kulise geldiğini belirtti. Köstendil, yaşadıklarını şöyle anlattı:

“İzmir oyunumuzun sonunda bir anne hüngür hüngür ağlayarak kulusimize geldi. ‘Oğlum İdlib’de asker’ dedi. ‘Tamam ara konuşalım’ dedik. Eli titredi bir an, aradı oğlunu. Oğlu çıktı telefona; konuştuk, sohbet ettik. Bizler birkaç saat sonra anladık İdlib’de neler olduğunu; annenin neden ağladığını, o dakikaya kadar hangi korkuyla oğlunu arayamadığını. Yitip gidenler rakam olsa keşke. Ateş düştü yüreğimize. Hepimizin başı sağ olsun.”