Müzik

Erkan Kolçak Kösteldil rapin kralını açıkladı!

Erkan Kolçak Köstendil, önceki akşam bir mekanda eğlenirken görüntülendi. Magazin muhabirlerinin dışarıda kendisini beklediğini öğrenen ünlü oyuncu, mekandan çıkarak “Ben orada eğleniyorum. Siz burada çalışıyorsunuz. Öyle olmuyor, o yüzden yanınıza geldim.” diyerek muhabirleri bekletmedi.

“RAP’ÇİLER KAVGA ETMESİN, BİRBİRLERİNİ SEVSİNLER”

Muhabirlerin “Az önce Ben Fero’nun şarkısında eğleniyordunuz. Rap müzikle aranız nasıl?” sorusuna Köstendil, “İyi canım, Cartel’den beri. Cartel bu işin kralıdır. Bizim çocukluğumuzdan beri Cartel var, onları duyduğumuzdan bu zamana rap müziği seviyoruz. Ama kavga etmesinler, birbirlerini sevsinler. Buradan toplumsal mesaj da vereyim.” yanıtını veren oyuncunun keyifli halleri dikkat çekti.

Şu sıralar yükselişte olan ve gençler arasında en çok dinlenen müzik türü haline gelmeye başlayan Rap müzikte ortalık fena karışmıştı. Norm Ender ‘Mekanın Sahibi’ isimli şarkı ile Ben Fero ve Ezhel gibi isimlere diss atmıştı. Norm Ender, Ben Fero’yu Amerikan özentisi olmakla suçlamış Ezhel’i ise uyuşturucu övdüğü iddiasıyla eleştirmişti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu