ERHAN ÇELİK’TEN EŞİ GÜLBEN ERGEN’E ÖVGÜ DOLU SÖZLER!..

Hürriyet'te yer alan habere göre ilçede nöbet tutan askerleri de ziyaret eden Ergen, çektiği fotoğrafları Instagram sayfasında yayınladı.

Ünlü sanatçı fotoğrafların altına "İnsan yaşadıkça biriktirir… Yaşadığı yerler kendi vatanı, kendi toprağı olunca daha da bir kök salar hayata… Batı'ya olan merakımız ve düşkünlüğümüzün derecesi bazen dozunu aşar… Unutmamak gerekir özünü, sözünü… Çocuklar gülsün diye 5 yıldır geziyorum karış karış ülkemin en uzak köylerini. Yaşam şartlarını koklayarak, sindirerek, bizzat yaşayıp, görerek biriktiriyorum… Aptalca tutkulardan, marka merakından, gereksiz maddesel değerlerin aslında insana birşey katmadığından, aksine sömürmenin diğer adı olduğundan çoktandır haberdarım… Askerimiz dağ başında nöbet tutarken üşüdüğümden utandım bugün… Ağrı nın can parçası çocukların da bir anaokulu olduğunda neler yapabileceklerini gördüğümde yaşam felsefemi yine, yeniden tekrarladım bugün. Önce iyiinsan olmak ve Ağrılı genç kızlarımızın dilinde 'kalbimi koydum' ve ellerinde 'Ögrendim ki' kitabım vardı… Gözlerim dolarak imzaladım… Sesim, sözüm Ağrı'nın köylerine ulaşmış… Çocuklarıma, eşime kolay satın alınamayacak anılar biriktirip gelmişim evimize." notunu düştü.

'SENİNLE GURUR DUYUYORUM'

Gülben Ergen'in geçtiğimiz yıl sürpriz bir şekilde nikah masasına oturduğu eşi Erhan Çelik de, Instagram üzerinden sanatçıya övgüler yağdırdı.

Çelik, eşinin Ağrı'da çekilen fotoğraflarını "Tehditlere boyun eğmeden, çatışmaların eksik olmadığı o karlı dağların arasında sırf 'Çocuklar Gülsün Diye' okul açan; seni bu nedenle eleştiren herkesin yüreğini toplasan seninkinin yanında devede kulak kalır. Gurur duydum, yaptıkların ve yaşattıklarınla varol." notuyla paylaştı.