Medya

Erdem Tepegöz’ün Gölgeler İçinde filminin fragmanı yayınlandı!

Erdem Tepegöz’ün yeni filmi ‘Gölgeler İçinde’ dünya prömiyerini 42. Moskova Beynelmilel Film Şenliği’nin Ana Müsabaka kısmında asıllaştırmak için gün sayarken filmden ilk görüntüler sinema sevlerle paylaşıldı. Türkiye prömiyerini Moskova’dan bir gün sonra 6 Ekim Salı günü 57. Antalya Altın Portakal Film Şenliği’nin Milli Müsabaka kısmında yapacak filmin fragmanı yayınlandı.

Antalya’dan hemen sonra şenlik yolculuğuna 8. Boğaziçi Film Şenliği’nde devam edecek ‘Gölgeler İçinde’, ilkel teknolojiyle yönetilen bir fabrikada emekçilerden birinin sistemi denetlemesiyle değişmeye başlayan yaşamlarına odaklanıyor.


Distopik bir dünyaya kuşkucu bir bakış atan bilimkurgu cinsindeki filmin başrolünü ‘Homeland’, ‘Prison Break’, ‘Aladdin’ gibi beynelmilel projelerde rol alan Numan Acar üstlenirken, ona filmde Vedat Erincin, Ahmet Melih Yılmaz, Emrullah Çakay, Muharrem Sancak, Selin Kavak gibi tecrübeli ve genç oyuncular eşlik ediyor.

Yapımcılığını Contact Film Works’un, ortak yapımcılığını ise TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU’nin üstlendiği ‘Gölgeler İçinde’nin çekimleri 5 değişik ülkenin sinema profesyonellerinden kurulan ekiple Gürcistan’da bir maden kasabasında hakikatleştirildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen filmin görüntü rejisörlüğünü Hayk Kirakosyan yaparken, Greg Dombrowski müziklerine imzalaydı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu