ManşetMedya

Ercan Taner yeniden Bein Sports ekranlarında!

Ülkemizin yetiştirdiği en önemli futbol spikerlerinden birisi olan Ercan Taner evine geri döndü. 18 yaşında başladığı spikerlik kariyerine TRT, Show TV ve Lig TV’nin ardından uzun bir süre NTV ekranlarında boy göstermişti. Ntv spor kanalının kapanması ile Türkiye’deki tüm spor dallarının yayın haklarını satın alan Bein Sports ekranlarına transfer olmuştu.

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile istifasını veren Ercan Taner bu gün itibari ile tekrardan Bein Sports ekranlarına döndüğünü açıkladı. Ülkemizde milli maçlar dahil bir çok önemli maçlarda spikerlik yapan Ercan Taner, yarınki oynanacak olan Beşiktaş ve Fenerbahçe arasındaki derbi karşılaşmasını anlatacağını duyurdu. Ercan Taner Bein Sports ile yaptığı yeni anlaşmayı yeniden eve döndüğünü ve sporseverlerin yeniden Bein Sports ekranlarını takip etmesini söyledi. Verdiği istifasında “Gördüğüm lüzum üzerine” açıklamasıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü spiker yeniden dönüşünü açıkladığı açıklamasında da “Gördüğüm Lüzum üzerine” açıklamasını sona ekleyerek büyük merak uyandırdı.

Ercan Taner geçtiğimiz istifa açıklamasında kendisinin hak etmediği bir şekilde lüzum gördüğünü ve gece itibari ile Bein Sports ile ilişkilerini koparacağını ve de istifa edeceğini söylemişti. Ercan Taner çalıştığı süre boyunca kendisine samimi davranan ve yakın olan kişilere ve kanalın Ceo’su Sayın Yousef Al-Obaidly teşekkür dileklerini iletmişti. Tecrübeli spiker daha sonra da çalıştığı arkadaşlarına ve teknik ekibe ayrı teşekkür etti. Taner’in Bein Sports ekranlarından ayrılmasıyla ilgili çıkan haberlere itibar etmemelerini söyleyip aldığı kararın şahsına ait bir eylem olduğunun altını çizmişti. Bein Media Group ile istifa’nın ilişkisi olmadığını ifade eden Ercan Taner verdiği istifa dilekçesinin ardından kanaldan ayrılmıştı. Yarın oynanacak olan Beşiktaş ve Fenerbahçe arasındaki derbi mücadelesinde spikerlik yapacak olan Ercan Taner, izleyicileri ile buluşmak için saatler sayıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu